Kazandra Sosyal Medya Etkinlikleri

Kazandra Sosyal medya
Kazandra sosyal medya

Kazandra sosyal medya etkinlikleri bonus seçenekleri arasında önemli bir yerdedir. Çünkü sürekli olarak yapılan bu etkinlikler kazançlı bahsin bir adımıdır. Sosyal medyadaki bu etkilnliklerden yararlanmak isteyen kullanıcıların sosyal medya hesabına sahip olmaları gerekmektedir. Bu şekilde Kazandra sosyal medya etkinliklerinden küçük miktardaki bonuslar ile faydalanmaktadırlar. Bu miktarlar 30 TL ya da 40 TL gibi olmaktadır.

Rakamların küçük olması sizleri yanıltmasın. Çünkü sosyal medyadan kazandığınız bu bonuslar uzun süreli etkilere ulaşmaktadır. Ayrıca bu miktarları katlayarak kullanmak sizlerin elindedir. Sonuç olarak her türlü kazanç sağlar.

Kazandra Twitter Bonusları

Kazandra twitter bonusları sosyal medya etkinlikleri çatısı altında başı çeken promosyon seçeneklerindendir. Bonus incelemesi yaparken ilk adım ayrıntılar üzerine bilgi sahibi olmaktır.

Örnek verecek olursak; %10 değerinde Kazandra bedava bonusu aldık. Bunu kullanırken bazı yapmamız gerekenler vardır. Öncelikle her zamanki gibi promosyon kodu kısmına bedava bonus kodunu giriyoruz. Daha sonra bir yatırım yapıyoruz, o yatırım ile birlikte %10 değerindeki promosyonları ek olarak bonus bakiyesine alıyoruz. Genel olarak bu tarz bonusların çevrim şartları yoktur. Bunun sebebi bu bonusların asıl amacının sitenin reklam yapması ve daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak olmasıdır. Rakamlar küçük olsa bile oyuncu kazanma anlamında işlevleri büyüktür.

Kazandra 30 TL Telegram Etkinlik Bonusları

Kazandra 30 TL telegram etkinlik bonusları promosyonların bulunduğu sayfada ilk kısımda yer almaktadır. Yine çevrimsiz kullanıma uygun olduğunu söylemeliyiz. Bu bonustan kazanabileceğiniz maksimum miktar 250 TL olmaktadır. Bonusu kullanma ya da bonusu alabilme aşamasında çeşitli şartlar bulunmaktadır. Bu yüzden bonusun ayrıntılarını dikkatli incelemeyi unutmayınız. Bu şekildeki bonuslardan en hızlı şekilde haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sosyal medya hesaplarını takip etmelisiniz. Telegram ya da Kazandra twitter hesaplarını takibe aldığınız zaman bildirimler de alacaksınız. Bu şekilde hızlı haberdar olma avantajından faydalanabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply