Erxbet Hesap Kapatma İşlemleri

Erxbet hesap kapatma işlemleri çok sık karşımıza çıkmasa da bazı zamanlar karşılaşabiliyoruz. Bu kullanıcılar da bu sorunun cevabını merak ediyor, bizlerin görevi de değerli bahis severlere bu bilgileri detaylı bir şekilde sunmaktan geçiyor. Erxbet kayıt çok tercih edilen bir işlemdir, fakat buna rağmen hesabınızı kapatmayı düşünüyorsanız yapmanız gereken adımlara aşağıda yer vereceğiz.

Erxbet Hesap Kapatma

Bu işlem için ilk olarak Erxbet canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Talebinizi onlar sadece 30 gün süreyle dondurma şartıyla gerçekleştirebilir. Süresiz kapatmak istiyorsanız bu işlemi manuel olarak kendiniz yapmalısınız. İlk olarak kullanıcı adınızın yazdığı alana tıklayın, sonrasında hesap ayarlarıma tıklayın, orada hesabınızı kalıcı mı yoksa 30 günlük mü dondurmak istediğiniz belirtiliyor. İki ayardan birisine tıklayabilirsiniz, bu ayarı yaptıktan sonra tek şart var, 30 gün boyunca hesabınıza giriş yapmamak, aksi takdirde hesabınız tekrar aktif olacaktır.

Erxbet Altyapısı Nedir?

Erxbet altyapısı alanında Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yazılım hatası veren BetCo altyapısını tercih ediyor. Bu altyapı bu zamana kadar piyasada bulunan bütün altyapılardan daha iyi ve daha çok tercih ediliyor çünkü az yazılım hatası veriyor, örneğin; bazı sitelerin şikayetlerinde, param kayboldu, oyun bir anda kapandı gibi şikayetler görürsünüz. Fakat Erxbet şikayet kısmı açıldığında bu şikayeti neredeyse hiç göremeyeceksiniz çünkü bu altyapıda bu hata olmuyor. Bu gibi örnekleri sunabiliriz fakat yaşadıkça zaten sorun olmadığını anlayacaksınız.

Erxbet Twitter

Erxbet Twitter adresi henüz oluşturulmadı. Site kısa zaman içerisinde aktif olacaktır. Erxbet twitter adresi üzerinden neler yapıyor? Site ilk olarak Erxbet giriş ve Erxbet yeni giriş adreslerini buradan paylaşıyor. Sonrasında bonuslarını reklam yapmak için kullanıyor. Ayrıca sizler için ödüllü etkinlikler düzenliyor. Bütün bunlardan dolayı sosyal medya hesabını mutlaka takip etmenizi öneririz. Bu makalemizde sizlere güzel bilgiler sunabildiysek ne mutlu bizlere. Hepinize bol şanslar dileriz.

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply